استودیو طراحی و برنامه نویسی فریا

معمولا هر شرکتی وقتی میخواد خودش رو معرفی کنه؛ بر میگرده به پشت سر نگاه میکنه و مسیری رو که در چندین سال طی کرده از نظر میگذرونه، به موفقیت هایی که دست پیدا کرده اشاره میکنه و با تکیه به دستاورد ها و موفقیت هاش، به معرفی خودش می‌پردازه، اما قصه تیم فریا متفاوته؛ تیم فریا در بهمن ماه سال 1398 شکل گرفته و در حال حاضر سه تا نیروی جوون و با انگیزه؛ شامل دو برنامه نویس (با 7 سال سابقه کاری) و یه طراح گرافیکه (با 2 سال سابقه کاری) که تیم فریا رو تشکیل دادن و آماده همکاری هستن.
ما به توانایی های خودمون باور داریم و با تکیه به توانمندی های خودمون قد میکشیم و از دل پروژه های کوچیک و بزرگی که به ما سپرده میشه؛ به موفقیت های بزرگ میرسیم.

اینجا درباره خودمون نوشتیم؛ اگه میخواین ما رو بیشتر بشناسین؛ در

شبکه های اجتماعی فریا

عضو شید و ما رو همراهی کنید.

تلاش در فریا...

لِسان‌ُالْغِیْب حافظ شیرازی در یکی از غزل های شیرین خودش؛ می فرماید :

مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب

به راحتی نرسید آن که زحمتی نکشید

تیم ما تلاش میکنه که بهترین کار رو به شما ارائه کنه؛ سعی میکنیم که نیاز سنجی دقیقی رو از پروژه شما داشته باشیم که شما رو با چالش های جدی (افزایش زمان و هزینه انجام کار و …) مواجه نکنیم و در ابتدای عقد قرار داد؛ تمامی موارد مورد نیاز شما رو به دقت مورد بازبینی قرار میدیم و در نهایت یه کار فوق العاده و عالی رو به شما ارائه میکنیم.

فریا چطور کار میکنه؟

هر تیم ؛ بر اساس توانایی های خودش یک سری اصول و قواعد رو برای پیشبرد کار در نظر گرفته که خلاصه مراحل کاری فریا در زیر نوشته شده.

ثبت سفارش توسط کارفرما

01

بررسی سفارش توسط فریا

02

عقد قرار داد مابین دو طرف

03

انجام پروژه و تحویل به کارفرما

04

فریا؛ رویاتو میسازه...

هر کسب و کاری برای رشد به شروع اتفاق های تازه نیاز داره.شما برای ورود به دنیای دیجیتال با چالش های متفاوتی رو به رو هستین.ما یه تیم فوق العاده رو گرد هم آوردیم تا رویا های شما رو به حقیقت تبدیل کنیم؛ ایده های ناب شما رو به اتفاق های نو و تحول های بزرگ در کسب و کار شما تبدیل میکنیم.

اهداف ما

در شرکت فریا، کارفرما ها با ارزش هستن؛ ما کار های خودمون رو به صورت خدمات ویژه به تمامی مشتریان ارائه میکنیم. اعضای فریا باور ها؛ دغدغه ها و آرزو های مشترکی دارن!
موفقیت کارفرما؛ موفقیت تیم فریاست!
ما باور داریم که با جنگیدن برای ارزش های مشترک به یک پایداری و ثبات در ارائه خدمات با کیفیت بالا میرسیم و همین مسئله باعث میشه تا «تیم فریا» کاملاً استوار قدم برداره.
بعد از انجام هر پروژه؛ ما با پذیرفتن پروژه های جدید یک کار گروهی جدید رو شروع میکنیم که پر از هیجان و چالش های مختلفی هست.
توی بعضی ازکار ها هم راه‌های هرگز نرفته رو انتخاب و امتحان میکنیم و یه مسیر تازه رو برای رشد خودمون خلق میکنیم.
ما عاشق هیجان و به چالش کشیدن خودمونیم و در عمل هم ثابت کردیم که فقط شعار نیستیم!

اهداف فریا

از تغییر نمیترسیم!

ما در گذر زمان تجربه های متفاوتی رو کسب کردیم و یاد گرفتیم که از ایجاد تغییر نترسیم؛ برای رسیدن به اهداف خودمون در مسیر هایی قدم میذاریم که هیچ کس فکرش رو هم نمیکنه! با انجام پروژه های کوچیک و بزرگ مختلف تجربیات خودمون رو افزایش میدیم و برای تحقق اهداف پروژمون تلاش میکنینم.

شما هم پروژه دارید؟

اعضای فریا

هر شخص ؛ در تیم فریا وظایف مشخصی داره و بر اساس وظایف مشخص شده کار خودش رو انجام میده! اینجا اعضای فریا رو معرفی کردیم تا با ما بیشتر آشنا شید!

احمد (سینا) حکیم زاده - طراح گرافیک

احمد (سینا) حکیم زاده

طراح گرافیک (Graphic Designer)

احسان نادری پناه [Ehsan Np] - برنامه نویس بک اند (Backend)

احسان نادری پناه

برنامه نویس بک اند (Backend)

نیما چوبینه برنامه نویس فرانت اند (Frontend)

نیما چوبینه

برنامه نویس فرانت اند (Frontend)